دست خشک کن

دست خشک کن

شستن دست ها مهم ترین عامل برای جلوگیری از انتشار و انتشار میکروب ها و ویروس ها و همچنین جلوگیری از آنهاست. اگر می خواهید از شیوع بیماری های مختلف جلوگیری کنید، حتما دست های خود را به دقت و به درستی بشویید.

در محیط های عمومی که دسترسی به حوله و دستمال مرطوب همیشه در دسترس نیست، بهترین راه برای جلوگیری از آلودگی استفاده از دست خشک کن برقی است. دستگاه هایی که روی دیوار نصب می شوند و به صورت خودکار با سنسور خاموش و روشن می شوند از انتقال آلودگی جلوگیری می کنند. دست خشک کن مزایای بسیار ویژه ای دارد که اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره کنیم، ابتدا می توان به این نکته توجه داشت که استفاده از این دستگاه باعث کاهش و صرفه جویی در مصرف دستمال کاغذی می شود، کوچک و کم صدا است، دارای سنسورهایی برای محافظت است. موتور و همچنین در برابر پاشیدن آب بسیار مقاوم است.

استفاده از این دستگاه در مکان های عمومی به عنوان مثال در هتل ها، رستوران ها و ادارات باعث افزایش سلامت فردی و عمومی می شود. علاوه بر مکان های عمومی، می توانید از این وسیله در خانه خود نیز استفاده کنید. ابتدا بهتر است مزایا و معایب آنها را بسنجید و سپس با توجه به شرایط خود یکی از مدل های آن را انتخاب کنید.

بنابراین می توان مزایای دست خشک کن را به شرح زیر برشمرد:

  • صرفه جویی در استفاده از دستمال کاغذی و در نتیجه حفظ محیط زیست و درختان
  • استفاده صحیح از زمان و جلوگیری از اتلاف وقت
  • حجم و صدای کم دست خشک کن و در عین حال وسیله ای مفید و کاربردی
  • داشتن سنسورهایی که از موتور محافظت می کنند و در برابر پاشیدن آب مقاوم هستند
  • کمک به ارتقای سلامت فردی و عمومی در محیط های کار و منزل به منظور حفظ سلامت مردم
  • رعایت بهداشت و سلامت بالا به دلیل دست نخوردن وسایل غیربهداشتی در محیط
  • رضایت مردم از نصب دست خشک کن در سرویس بهداشتی اماکن عمومی و منازل به عنوان وسیله ای مفید و کاربردی

آیا دست خشک کن توالت فرنگی خطرناک است؟

یکی از محبوب ترین موضوعاتی که ممکن است در اینترنت مشاهده کنید، تجزیه و تحلیل مفید یا مضر بودن دست خشک کن است. در این میان خشک کن ها در محیط های عمومی کاربرد فراوانی دارند و طرفداران زیادی دارند.

اخیراً مقالات زیادی در مورد خطرات استفاده از خشک کن دست منتشر شده است. از آنجایی که دستگاه خشک کن در واقع هوای محیط بهداشتی را وارد می کند و پس از گرم شدن آن را می دمد، بنابراین باد ناشی از آن آلوده به حساب می آید. با این حال، هنوز اطلاعات دقیقی در مورد بار میکروبی دست خشک کن ها و مضرات استفاده از آنها وجود ندارد.

شاید استفاده از دست خشک کن در محیط هایی مانند اتاق عمل ممنوع باشد. اما امروزه اکثر مدل های موجود در بازار با فیلتر فرابنفش تولید می شوند که بخشی از بار میکروبی را کاهش می دهد. اگرچه این فیلتر دست را به طور کامل ضد عفونی نمی کند، اما با وجود آن برخی از میکروب های محیط از بین می روند. چگونه یک محصول با کیفیت و برتر انتخاب کنیم؟

ابتدا منظورتان را از انتخاب دست خشک کن متوجه شوید: هدف شما از خرید این وسیله راحتی بهبود بهداشت، تزئین محیط یا جلب رضایت مشتریان یک رستوران برای رهایی از سرما است؟ شما باید این را مشخص کنید.

در کجا قصد استفاده از محصول را دارید؟ : قبل از انتخاب، محل استفاده از محصول را مشخص کنید. البته دست خشک کن مورد نیاز یک مدرسه با یک مجتمع تجاری یا محصولی که در محل کار 5 نفره استفاده می شود متفاوت است. بنابراین تعداد افرادی که از توالت فرنگی استفاده می کنند و به دنبال آن دست خشک کن در انتخاب محصول بسیار موثر است.

به سرعت خشک شدن محصول توجه کنید: یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب و خرید دست خشک کن سرعت خشک شدن آن است. مطمئناً دامنه یا محدودیت بودجه می تواند دایره انتخاب شما را گسترده یا محدود کند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.